Leave Your Message
010203

Истакнати производиИстакнати производи

0102030405060708091011121314151617181920Дваесет и еденДваесет и дваДваесет и триДваесет и четири252627282930313233343536373839404142434445464748495051525354555657585960616263646566676869707172737475767778798081828384858687888990919293949596979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117118119120121122123124125126127128129130131132133

За Ројсел

Roycel е професионален добавувач специјализиран во областа на алатки за работа со плочки, основан од Рој, основач на Huzhou Gu's.
Ројсел е посветен на обезбедување висококвалитетни, иновативни и сигурни решенија за обработка на плочки за глобалните клиенти. Долги години ја освојуваме довербата и пофалбите на нашите клиенти со одличен квалитет на производите и задоволни услуги на клиентите.
Очекувам да работиме со вас! Roycel Tile Working Tools, обезбедуваат задоволителни решенија за плочки!
ГЛЕДАЈ ПОВЕЌЕ
постербме 659fa89rcq

Зошто да не изберете нас

Посветени сме на обезбедување производи со висок квалитет и обезбедување удобност и безбедност на корисникот. Ефикасно дајте им на клиентите најсоодветни решенија.

Гледај Повеќе
658be359fv

Обезбедување на квалитет

Целосно имплементирајќи го ISO9001, одделот за инспекција на квалитет на Roycel спроведува тестирање на квалитетот на секоја серија производи.

658be3fnfb

Иновации на производот

Имаме свој тим за развој на производи и тим за графички дизајн. Повеќе нивоа на производи за да се задоволат потребите на различни клиенти.

658be418lc

Услуги на клиентите

Професионален тим ќе ви обезбеди висококвалитетна услуга еден на еден. Сите прашања или тврдења што ги имате ќе бидат одговорени во рок од 24 часа.

658be40kht

Брза испорака

Испорака/копнена/воздушна, TNT/ FedEx/ DHL/ UPS, сите достапни за клиентите да изберат. Ветуваме 100% испорака.

ТОПЛ ПРОИЗВОДТОПЛ ПРОИЗВОД

НАШИОТ СЕРТИФИКАТНАШИОТ СЕРТИФИКАТ

API 6D, API 607, CE, ISO9001, ISO14001, ISO18001, TS. (Ако ви требаат нашите сертификати, ве молиме контактирајте)

1e2d
2
3x1w
4у87
5383
1e2d
2
3x1w
4у87
5383
1e2d
2
3x1w
4у87
5383
1e2d
2
3x1w
4у87
5383
1e2d
2
3x1w
4у87
5383
1e2d
2
3x1w
4у87
5383
1e2d
2
3x1w
4у87
5383
1e2d
2
3x1w
4у87
5383
1e2d
2
3x1w
4у87
5383
1e2d
2
3x1w
4у87
5383
1e2d
2
3x1w
4у87
5383
1e2d
2
3x1w
4у87
5383
1e2d
2
3x1w
4у87
5383
1e2d
2
3x1w
4у87
5383
1e2d
2
3x1w
4у87
5383
1e2d
2
3x1w
4у87
5383
1e2d
2
3x1w
4у87
5383
1e2d
2
3x1w
4у87
5383
1e2d
2
3x1w
4у87
5383
1e2d
2
3x1w
4у87
5383
1e2d
2
3x1w
4у87
5383
1e2d
2
3x1w
4у87
5383
1e2d
2
3x1w
4у87
5383
1e2d
2
3x1w
4у87
5383
1e2d
2
3x1w
4у87
5383
1e2d
2
3x1w
4у87
5383
1e2d
2
3x1w
4у87
5383
1e2d
2
3x1w
4у87
5383
1e2d
2
3x1w
4у87
5383
1e2d
2
3x1w
4у87
5383
1e2d
2
3x1w
4у87
5383
1e2d
2
3x1w
4у87
5383
1e2d
2
3x1w
4у87
5383
0102030405060708091011121314151617181920Дваесет и еденДваесет и дваДваесет и триДваесет и четири252627282930313233343536373839404142434445464748495051525354555657585960616263646566676869707172737475767778798081828384858687888990919293949596979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134135136137138139140141142143144145146147148149150151152153154155156157158159160161162163164165

АпликацијаАпликација

0102030405060708091011121314151617181920Дваесет и еденДваесет и дваДваесет и триДваесет и четири252627282930313233343536373839404142434445464748495051525354555657585960616263646566676869707172737475767778798081828384858687888990919293949596979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134135136137138139140141142143144145146147148149150151152153154155156157158159160161162163164165166167168169170171172173174175176177178179180181182183184185186187188189190191192193194195196197198199

Последни вестиПоследни вести